Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/18452/mtmt_cz/www/wp-config.php on line 23

Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/18452/mtmt_cz/www/wp-config.php on line 24
Marketing - Mate Marketing
21.6.2018

Marketing

Marketingová kampaň je řada koherentních kroků, které vedou k hlavnímu cíli vaší společnosti: Přinést své produkty a služby před požadované publikum a uzavřít obchod.

Internetový marketing funguje jako komplexní ekosystém několika kroků, na které je třeba nahlížet jako na celek a zároveň si uvědomovat důležitost každého střípku.

Náš obvyklý proces můžeme shrnout do následujících kroků

 

1. Analýza a marketingová strategie

MTMT-Analysis_Marketing_Strategy-iconNejprve je třeba zhodnotit aktuální stav vaší propagace a říct si, čeho konkrétně chceme dosáhnout. Důkladnou analýzou trhu definujeme tón hlasu, který rezonuje s vaším zákaznickým segmentem. Jednoduše řečeno, budeme připravovat podrobný plán se všemi potřebnými akcemi, které je třeba udělat pro každý krok v komplexním procesu.

Najdeme způsob, jak vás odlišit od konkurence a zajistíme, že budete pro zákazníky dostatečně atraktivní.

 

2. Obsahový marketing a copywriting

MTMT-Content_Marketing_Copywriting_iconV této fázi budeme společně vytvářet atraktivní obsah vaší propagace.

Vy jste odborníci ve svém oboru. My budeme vaši lektoři v tom, jaký typ obsahu prodává.

 

3. Vývoj webu a web design

MTMT-Webdevelopment_Webdesign_iconPokud nezaujmete návštěvníka webu během prvních 8 vteřin a nedáte mu to, co zrovna hledá, půjde se poohlédnout jinam.

Jak dokazují studie – potenciální zákazník chce dostat všechny relevantní informace v prvních několika vteřinách a musí ihned pochopit, jak může těžit z vašeho produktu nebo služby.

Působivý, informativní a skvěle optimalizovaný web je tou správnou odpovědí.

 

4. Sociální sítě a linkbuilding

MTMT-Social_Media_Linkbuilding_iconNemá smysl mít úžasné webové stránky, o kterých nikdo neví. Stránky potřebují zpětné odkazy. Víme, jak vybudovat komunitu followerů prostřednictvím sociálních médií a sdílení odkazů.

 

5. Placená reklama

MTMT-Paid_Advertising_iconPlacené reklamy zvyšují konverzi.

Pomocí konkrétních typů podrobných cílení zajistíme, aby se vaše produkty a služby zobrazily pouze cílové skupině relevantní pro Vaši firmu. To pomáhá maximalizovat konverzi (tj. procentuální podíl platících zákazníků k celkovému počtu návštěvníků) a současně minimalizovat náklady na reklamu.

 

6. SEO

MTMT-SEO_search_engine_optimization-iconOptimalizace pro webové vyhledávače je kontinuální proces zdokonalování vašeho obsahu a kódu stránky.

Jde o velmi důležitou část, která jde bok po boku se všemi výše zmíněnými kroky.

Důkladně zanalyzujeme obsah vašich stránek, články a obrázky a zajistíme, aby se web zobrazoval výše ve výsledcích vyhledávání.