20.6.2018

Branding (budování značky)

 

Corporate branding

MTMT-Corporate-Branding-iconVšechno je to o pocitu, který mají vaši zákazníci (a partneři) ve spojení s vaší firmou, produktem nebo službou.

Například: když někdo zmíní “Nike” nebo “Apple”, jaký pocit z těchto značek máte? Věříte jim? Je pravděpodobné, že si koupíte jejich produkt? Nebo právě naopak? Investovali byste do těchto společností? Čím si myslíte, že to je dáno?

Zajistíme, aby vaše značka působila profesionálně, důvěryhodně a aby byla pozitivně vnímána v rámci komunity vašich (potenciálních) zákazníků a široké veřejnosti.

Se správnou komunikací a konzistentními vizuály vám pomůžeme vyniknout na trhu!

Hlavní cíle: Prodávat efektivněji, budovat důvěru pro svou značku, působit profesionálně


Branding zaměstnavatele (employer)

MTMT-Employee-Branding-iconPřitahujete ten správný personál? Pokud tomu tak není, váš potenciální zaměstnanec možná nevidí, jaké to je pracovat pro vaši firmu.

Potřebujete správný způsob, jak ukázat své pracovní prostředí a benefity. Zmínit je na náborových stránkách už dávno nestačí.
Kvalitní uchazeči o zaměstnání si dají tu práci zjistit, jak skutečně vypadá Vaše firemní kultura. Nejlépe o ní dokážou vypovědět Vaši skuteční zaměstnanci.

Máte moderní webové stránky nebo blog, pravidelně plněný informacemi a novinkami z vašeho odvětví? Místo, kde mohou zaměstnanci sdílet názory na vaši firmu a současnou situaci na trhu?

To je jeden ze způsobů, jak dát lidem vědět, na čem vám opravdu záleží!

Hlavní cíle: Přilákejte a získejte ty nejlepší lidi, dejte stávajícím zaměstnancům něco navíc


Zaměstnanecký (employee) branding

MTMT-Employer-Branding-iconJedná se o proces transformace “průměrného zaměstnance” v hrdého a angažovaného “Brand Ambasadora”, který se ztotožnil s vizí, misí a posláním společnosti. Když dáte zaměstnancům to, co chtějí, budou pak s větším odhodláním propagovat kvality vaší společnosti.

Hlavní cíle: Zajistit, aby se zaměstnanci cítili jako důležitá součást chodu firmy + věrohodná propagace společnosti přímo jejími zaměstnanci